Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja Ślubna – Francuska Elegancja"

Francuska elegancja to dekoracja ślubna wykonana dla Magdaleny i Gildasa w pięknej Rezydencji Miętowe Wzgórza w Trębkach Nowych nieopodal Warszawy.

Zobacz więcej

Dekoracja Ślubna "Dekoracja ślubna – Rajski ogród"

Rajski ogród to dekoracja ślubna sali weselnej, którą stworzyliśmy dla Magdy i Mateusza w urokliwym miejscu o tej samej nazwie, na malowniczych Kaszubach.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Orientalny zamek"

Orientalny Zamek to dekoracja ślubna którą stworzyliśmy na dziedzińcu Zamku w Gniewie. Połączyliśmy dwie kultury, polską i tajwańską.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Cytrynowe kwiaty"

W Restauracji Nad Jeziorem Jeleń stworzyliśmy dekorację ślubną w kolorze cytrynowym. Inspirację kolorystyczną dała nam rozkrojona cytryna, która była niezwykle świeża i orzeźwiająca jak nasza dekoracja.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Zamek Gniew"

Dekoracja ślubna Zamek Gniew to jeden z bardziej wymagających projektów ślubnych, który tworzyliśmy dla naszych Klientów na dziedzińcu Zamku w Gniewie. Złote pod-talerze, blask świec migocący poprzez szkło, szklane statki napełnione bursztynem jako upominki dla gości oraz elementy dekoracji związane z tematyką podróży tworzyły niepowtarzalny klimat.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna-Złoto i Zieleń"

Złoto i głęboka zieleń to kolory tej dekoracji ślubnej. Prostota i elegancja w jednym. Wystrój doskonale podkreślający podniosłość chwili sprawiający, że Para Młoda oraz ich goście czuli się wyjątkowo.

x
Napisz do nas