Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej

Zobacz więcej

dekoracja kościoła "Dekoracja kościoła z romantyczną poświatą"

Ten projekt to romantyczna dekoracja kościoła, którą przygotowaliśmy na zaślubiny Agnieszki i Jarka w kościele pod wezwaniem św. Rodziny z Nazaret w Gdańsku.

Zobacz więcej

dekoracja plenerowa "Plenerowa dekoracja ślubna- Francuska riviera"

Dekoracja ślubna w plenerze - Francuska riviera to projekt który stworzyliśmy dla Magdaleny i Gildasa w Rezydencji Miętowe Wzgórza.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Zatrzymując trochę lata."

Dekoracja ślubna- Zatrzymując trochę lata, to realizacja stworzona dla Agnieszki i Szymona w Leśnej Karczmie Faltomu w Nowym Dworze Wejherowskim.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja Ślubna – Francuska Elegancja"

Francuska elegancja to dekoracja ślubna wykonana dla Magdaleny i Gildasa w pięknej Rezydencji Miętowe Wzgórza w Trębkach Nowych nieopodal Warszawy.

Zobacz więcej

Dekoracja Ślubna "Dekoracja ślubna – Rajski ogród"

Rajski ogród to dekoracja ślubna sali weselnej, którą stworzyliśmy dla Magdy i Mateusza w urokliwym miejscu o tej samej nazwie, na malowniczych Kaszubach.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Orientalny zamek"

Orientalny Zamek to dekoracja ślubna którą stworzyliśmy na dziedzińcu Zamku w Gniewie. Połączyliśmy dwie kultury, polską i tajwańską.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Cytrynowe kwiaty"

W Restauracji Nad Jeziorem Jeleń stworzyliśmy dekorację ślubną w kolorze cytrynowym. Inspirację kolorystyczną dała nam rozkrojona cytryna, która była niezwykle świeża i orzeźwiająca jak nasza dekoracja.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Zamek Gniew"

Dekoracja ślubna Zamek Gniew to jeden z bardziej wymagających projektów ślubnych, który tworzyliśmy dla naszych Klientów na dziedzińcu Zamku w Gniewie. Złote pod-talerze, blask świec migocący poprzez szkło, szklane statki napełnione bursztynem jako upominki dla gości oraz elementy dekoracji związane z tematyką podróży tworzyły niepowtarzalny klimat.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna-Złoto i Zieleń"

Złoto i głęboka zieleń to kolory tej dekoracji ślubnej. Prostota i elegancja w jednym. Wystrój doskonale podkreślający podniosłość chwili sprawiający, że Para Młoda oraz ich goście czuli się wyjątkowo.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Pudrowy Raj"

Pudrowy Raj to dekoracja ślubna sali weselnej, którą wykonaliśmy w uroczym i niebywale gustownym Dworku Rajska Góra dla Marty i Arkadiusza. Był to projekt bardzo romantyczny. Pokazaliśmy w nim jedność pomiędzy kobiecym różem, a męskim granatem.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- W Srebrzystym Gaju"

Srebro, zieleń i biel – tercet idealny. Dekoracja w stylu glamour i greenery delikatnie przetkana rustykalnymi akcentami w formie przepięknej delikatnej papeterii od decoris.pl

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Pola Elizejskie"

To dekoracja ślubna w stylu rustykalnym. Tym razem pierwsze skrzypce gra Ruskus. Motywem przewodnim były drzewa. W pięknej przestrzeni Zaścianka w Chwaszczynie stworzyliśmy dekorację pełną romantyzmu.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Złote Runo"

Złote Runo to dekoracja ślubna sali weselnej w Restauracji nad Jeziorem Jelen w Bytowie. Do tej dekoracji wykorzystaliśmy zarówno elementy rustykalne jak i glamour. Drewno, mech, juta, koronki przeplatane złotem w postaci eleganckich pod-talerzy, złotych ramek, świeczników, i farbowanych roślin.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Rajskie Ogrody"

Rajski ogród, myślę, że śmiało mogę tak zatytułować ten projekt dekoracji weselnej. Juta, koronki, drewno i szkło po raz kolejny spełniły swoją rolę.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Art Deco"

Jak sama nazwa wskazuje dekoracja nawiązuje do stylu z lat 20-30. Kolorystyka biało-czarno-złota idealnie komponująca się z industrialnym klimatem Starego Maneżu w Gdańsku.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Ślub w plenerze- Z Zamkiem w tle"

To uroczystość Joanny i Iana zrealizowana w ogrodzie Zamku w Gniewie. Piękna przestrzeń z Zamkiem w tle, była idealną podstawą do tego projektu ślubnego.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Nad Jeziorem"

Niezwykła pod względem doboru roślin. Trawy, bluszcze, dzikie czereśnie, jeżyny oraz elegancka eustoma i zwiewna gipsówka wykończona eukaliptusem i paprociami przenoszą nas w iście leśny zakątek.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Na Kaszuby"

"Na Kaszuby" to dekoracja ślubna przygotowana dla Karoliny i Mateusza w Dworku na Błotach w Sierakowicach. Dekoracja z żywymi kwiatami, jutą przepasaną koronkami, mchem, drewnem oraz wzorem kaszubskim jako motywem przewodnim była przednią zabawą.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja Ślubna- Śladami Miłości"

To dekoracja stworzona w Dworku na Błotach w Sierakowicach. Kolory w niej dominujące to biel, zieleń, poświata srebrnego. Dekoracja jest elegancka, zwiewna i nieprzytłaczająca, przeplatana elementami rustykalnymi.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "dekoracja ślubna- Zdecydowany Granat"

Na złotych pod-talerzach ustawiliśmy eleganckie porcelanowe talerze, na których ułożyliśmy winietkę w formie żurawia orgiami wypisanej złotym tuszem oraz granatową serwetkę ze złotą obrączką i farbowanym liściem paproci.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Dekoracja ślubna- Romantyczni"

To dekoracja bardzo delikatna i oszczędna w elementy. Nasza Para Młoda chciała, by bez przepychu pokazać elegancję sali i wyjątkowość uroczystości.

Zobacz więcej

Dekoracja okolicznościowa "Dekoracja okolicznościowa- Boże Narodzenie 2018"

Uwielbiamy przygotowywać te aranżacje, pełne koloru i zapachu. W tym przypadku połączyliśmy kryształy ze złotymi dodatkami oraz głęboka czerwień, a wszystko przetkane naturą. Połączenie idealne.

x
Napisz do nas