Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej

Zobacz więcej

Dekoracja Ślubna "Rajski ogród"

Rajski ogród to dekoracja którą stworzyliśmy dla Magdy i Mateusza w urokliwym miejscu o tej samej nazwie, na malowniczych Kaszubach.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Orientalny zamek"

Orientalny Zamek to dekoracja którą stworzyliśmy na dziedzińcu Zamku w Gniewie. Połączyliśmy dwie kultury, polską i tajwańską.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Cytrynowe kwiaty"

W Restauracji Nad Jeziorem Jeleń stworzyliśmy dekorację w kolorze cytrynowym. Inspirację kolorystyczną dała nam rozkrojona cytryna która była niezwykle świeża i orzeźwiająca jak nasza dekoracja.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Zamek Gniew"

To jedna z bardziej wymagających dekoracji, którą tworzyliśmy dla naszych Klientów na dziedzińcu Zamku w Gniewie. Złote pod-talerze, blask świec migocący poprzez szkło, szklane statki napełnione bursztynem jako upominki dla gości oraz elementy dekoracji związane z tematyką podróży tworzyły niepowtarzalny klimat.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Złoto i Zieleń"

Złoto i głęboka zieleń to kolory tej dekoracji ślubnej. Prostota i elegancja w jednym. Wystrój doskonale podkreślający podniosłość chwili sprawiający, że Para Młoda oraz ich goście czuli się wyjątkowo.

Zobacz więcej

Dekoracja ślubna "Pudrowy Raj"

To dekoracja ślubna którą wykonaliśmy w uroczym i niebywale gustownym Dworku Rajska Góra. Był to projekt bardzo romantyczny. Pokazaliśmy w nim jedność pomiędzy kobiecym różem, a męskim granatem.

x
Napisz do nas