Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej

Magdalena i Gildas

Organizacja ślubu była dla mnie nie lada wyzwaniem, gdyż od kilku ładnych lat mieszkam poza granicami kraju. Poszukiwałam zatem osoby, której mogłabym w pełni zaufać. Cieszę się, że udało mi się wejść w kontakt z Agnieszką. Swoją dostępnością i widocznym zaangażowaniem od razu zmiotła ona konkurencję i okazała się strzałem…

Organizacja ślubu była dla mnie nie lada wyzwaniem, gdyż od kilku ładnych lat mieszkam poza granicami kraju. Poszukiwałam zatem osoby, której mogłabym w pełni zaufać.
Cieszę się, że udało mi się wejść w kontakt z Agnieszką. Swoją dostępnością i widocznym zaangażowaniem od razu zmiotła ona konkurencję i okazała się strzałem w dziesiątkę.
Przesympatyczna, pełna pozytywnej energii i niezwykle profesjonalna, Agnieszka uczyniła z mojego dnia ślubu istną bajkę i tak naprawdę żadna recenzja nie jest w stanie tego odzwierciedlić.
Dziękuję jej bardzo za jej kreatywność, dobre rady, elastyczność, umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji i wszystkie dobre słowa. Polecam Agu-Art z ciepłego serca ❤️

Rozwiń opinię..

Magda i Mateusz

Podczas organizowania swojego wesela priorytetem dla mnie była piękna dekoracja i osoba, która będzie w stanie zrealizować pomysły ukryte w mojej głowie. Co oczywiście nie było proste, bo pomysłów było wiele i ciężko było je połączyć w jedną spójną całość. Wiele firm miało gotową ofertę ślubną, która mnie nie zadowalała.…

Podczas organizowania swojego wesela priorytetem dla mnie była piękna dekoracja i osoba, która będzie w stanie zrealizować pomysły ukryte w mojej głowie. Co oczywiście nie było proste, bo pomysłów było wiele i ciężko było je połączyć w jedną spójną całość. Wiele firm miało gotową ofertę ślubną, która mnie nie zadowalała. Szukałam swojej wyjątkowej dekoracji i osoby która w sposób niekonwencjonalny podejdzie do tego zadania. Wybór padł na Agu-Art. Co było strzałem w dziesiątkę! Od samego początku Agnieszka była zaangażowana w nasz wspólny projekt, który docelowo przeszedł nasze najśmieszniejsze oczekiwania 😍 Wszystkie dekoracje były przepiękne, a goście już w trakcie wesela dopytywali o wszelkie szczegóły. Idealne kompozycje kwiatowe, perfekcyjnie udekorowana przestrzeń za stołem Państwa Młodych oraz cudowna oprawa dekoracji ślubu w plenerze.
Cieszę się, że w tym ważnym dniu Instytut Dekoracji Agu-Art był z nami Polecamy tą ekipę!

Rozwiń opinię..

Anna i Adam

Mamy zaproszenia ślubne od Agu-art. Są absolutnie przepiękne. Zrobione według naszego pomysłu, ale podrasowane i wykonane z najpiękniejszych materiałów. Agnieszka podpowiedziała nam co będzie najpiękniej wyglądało. I wszystko się sprawdziło. Goście zachwyceni. Także polecamy, bo oprócz efektu bardzo przyjemna atmosfera panowała przy wymyślaniu ostatecznej wersji zaproszeń.

Mamy zaproszenia ślubne od Agu-art. Są absolutnie przepiękne. Zrobione według naszego pomysłu, ale podrasowane i wykonane z najpiękniejszych materiałów. Agnieszka podpowiedziała nam co będzie najpiękniej wyglądało. I wszystko się sprawdziło. Goście zachwyceni. Także polecamy, bo oprócz efektu bardzo przyjemna atmosfera panowała przy wymyślaniu ostatecznej wersji zaproszeń.

Rozwiń opinię..

Joanna i Ian

Pięknie dziękujemy za przygotowanie dekoracji/ kwiatów/ zaproszeń i innych ozdób na nasze przyjecie weselne na zamku w Gniewie. Świetna komunikacja, pomysły. Wszystko wyglądało magicznie. Bardzo polecamy. 🙂

Pięknie dziękujemy za przygotowanie dekoracji/ kwiatów/ zaproszeń i innych ozdób na nasze przyjecie weselne na zamku w Gniewie. Świetna komunikacja, pomysły. Wszystko wyglądało magicznie. Bardzo polecamy.

🙂

Rozwiń opinię..

Iga i Bastien

“Cześć Agnieszko. Nazywamy się Iga i Bastien i w przyszłym roku, w lipcu bierzemy ślub w Zaścianku w Chwaszczynie. Miejsce samo w sobie jest urocze, ale chcielibyśmy nadać mu indywidualnego charakteru, nuty delikatności, romantyzmu i magii. Chcielibyśmy przenieść kawałek lasu do sali weselnej… Czy mogłabyś to dla nas zrobić ?”…

“Cześć Agnieszko. Nazywamy się Iga i Bastien i w przyszłym roku, w lipcu bierzemy ślub w Zaścianku w Chwaszczynie. Miejsce samo w sobie jest urocze, ale chcielibyśmy nadać mu indywidualnego charakteru, nuty delikatności, romantyzmu i magii. Chcielibyśmy przenieść kawałek lasu do sali weselnej… Czy mogłabyś to dla nas zrobić ?” – Tak mniej więcej brzmiało nasze zapytanie do Agnieszki z Agu-Art wysłane w 2018 roku.
Pierwsze wspólne spotkanie przy kawie i poznaliśmy wspaniałą, ciepłą artystyczna duszę o wielkim sercu, pasji i zamiłowaniu do tworzenia dekoracji. Od razu jej zaufaliśmy. Nie mieliśmy wątpliwości, że Agnieszka nie jest typową “panią od dekoracji ślubnych”. Była z nami przez cały rok przygotowań, niczym planerka ślubna; “Agnieszka, nie wiem czym się kierować przy wyborze zaproszeń” ” Agnieszka, nie wiem jak zapakować prezenty dla gości”, “Agnieszka, nie wiem jakie kwiaty wybrać na bukiet w lipcu”, “Agnieszka, ozdobisz nam samochód ?” i wiele innych pytań po drodze. Pomimo tego, że Agnieszka jest bardzo zapracowaną osobą, zawsze znalazła czas aby przedyskutować temat i znaleźć rozwiązanie. Nigdy nie odmówiła pomocy. Bardzo to doceniamy.
Dzień wesela przerósł nasze najśmielsze oczekiwania… Gdy przekroczyliśmy próg sali weselnej… Ah co to był za widok! Przenieśliśmy się do innego świata, do naszego magicznego lasu, jedynego w swoim rodzaju! W sali weselnej stanęły drzewa, tak! Najprawdziwsze drzewa! I świece, lampki, lampiony… Te piękne okoliczności przyrody, które stworzyła dla nas Agnieszka w sali weselnej spowodowały, że dzień naszego ślubu był dniem naprawdę wyjątkowym. Sala weselna stała się rozświetlonym magicznym miejscem z szumiącymi drzewami, w którym celebrowaliśmy dzień naszych zaślubin wraz z naszymi gośćmi, którzy również czuli się wyjątkowo w tak zaaranżowanym miejscu :). Dziękujemy Ci Agnieszko, że zdecydowałaś się zrealizować dla nas tą przepiękna dekorację weselną! To były nasze Pola Elizejskie!

Rozwiń opinię..
x
Napisz do nas